CZYTAN

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole organizowane są konkursy. Uczniowie klas młodszych będą mogli wziąć udział w konkursie pięknego czytania. Natomiast starsi mogą wykazać się swoim talentem fotograficznym i wykonać zajęcie z książką. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursach.

KONKURS NR 1 - MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

Termin: konkurs odbędzie się 05.11.2021r (piątek), o godzinie 9.00.

Regulamin konkursu "Mistrz pięknego czytania"

 

 

KONKURS NR 2 - PRZYŁAPANI NA CZYTANIU

Termin konkursu : 15.11.2021r.

Regulamin konkursu fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

 

 

apel

POBIERZ  APEL

 

 

choroba

 jadlo

 

Jadłospis 04.10 -15.10.2021r.

Szkoła Podstawowa

 

POBIERZ

info

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online dotyczące szczepień dzieci i młodzieży oraganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie, które odbdzie się w dniu 22 września 2021 . o godzinie 16.00.

Link do spotkania zostanie przesłany w wiadomości do rodziców poprzez dziennik elektroniczny.

kurator

banner 28akcja
 
Dbanie o naszą planetę, to nasz obowiązek. Coraz więcej osób przykłada uwagę do sortowania śmieci, możliwości recyklingu, czy utrzymania porządku w sowim najbliższym otoczeniu. 😊 Niestety zdarzają się sytuacje, że śmieci zalegają poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Dlatego tak ważne jest rozwijanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. W związku z tym także my włączymy się w międzynarodową akcję SPRZĄTANIE ŚWIATA. W piątek 17 września 2021r. uczniowie nie przyjeżdżają do szkoły, natomiast spotykają się z nauczycielami w swoich miejscowościach, w wyznaczonych miejscach. Zbiórka o godzinie 9:00 zgodnie z poniższą listą: 
- Dębowa Kłoda – zbiórka przed szkołą w Dębowej Kłodzie
- Bednarzówka – zbiórka pod sklepem
- Żmiarki - zbiórka przed szkołą w Dębowej Kłodzie
- Uhnin wieś - zbiórka pod sklepem
- Uhnin osiedle – zbiórka w miejscu odjazdu autokaru szkolnego
- Stępków - zbiórka przed szkołą w Stępkowie
- Białka - zbiórka przed szkołą w Białce
- Hanów/Nietiahy – zbiórka przy przystanku
- Leitnie - zbiórka przy przystanku
- Plebania Wola/Makoszka – zbiórka pod sklepem
Niech to będzie święto naszej planety 😊, a hasło tegorocznej akcji MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ stanie się naszym mottem.

W związku z przebudową drogi powiatowej na odcinku Plebania Wola – Makoszka w dniach 13-16 września 2021 r. informujemy, iż autokar szkolny w tych dniach będzie kursował na tej trasie tylko do Stępkowa. Jeśli ktoś ma możliwość dowiezienia bocznymi drogami dzieci z Plebaniej Woli, Makoszki i Ochoży do Stępkowa, to zachęcamy do dowiezienia dzieci na 6:50 na przystanek do Stępkowa. Jeżeli natomiast nie macie Państwo takiej możliwości nieobecność dzieci w tych dniach w szkole będzie usprawiedliwiona. Uczniowie będą pracowali w domu, a nauczyciele wszelkie informacje i zadania prześlą przez dziennik elektroniczny.