Dowóz

 Autokar 1

  Gimnazjum

L.p.

Miejscowość

Godz. odjazdu

1.

Krzywowierzba

6.30

2.

Kol. Krzywowierzba

6.35

3.

Wyhalew

6.45

4.

Kodeniec

6.50

5.

Pachole

6.55

6.

Lubiczyn

7.00

7.

Sz. P. Dębowa Kłoda

7.10

 

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gimnazjum + Przedszkole Dębowa Kłoda

L.p.

Miejscowość

Godz. odjazdu

1.

Wola Przewłocka

7.15

2.

Chmielów

7.20

3.

Marianówka

7.20

4.

Korona

7.25

5.

Bednarzówka

7.30

6.

Żmiarki

7.35

7.

Sz. P. Dębowa Kłoda

7.40

Sz. P. Kodeniec + Przedszkole

L.p.

Miejscowość

Godz. odjazdu

1.

Lubiczyn

8.15

2.

Pachole

8.20

3.

Krzywowierzba

8.30

4.

Kol. Krzywowierzba

8.35

5.

Kodeniec

8.40

6.

Zadębie

8.45

7.

Wyhalew

8.55

8.

Sz. P. Kodeniec

9.05

Autokar 2

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gimnazjum + Przedszkole Dębowa Kłoda

L.p.

Miejscowość

Godz. odjazdu

1.

Ochoża

6.35

2.

Makoszka

6.45

3.

Plebania Wola

6.50

4.

Stępków

6.55

5.

Leitnie

7.00

6.

Sz. P. Dębowa Kłoda

7.05

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gimnazjum + Przedszkole Dębowa Kłoda

L.p.

Miejscowość

Godz. odjazdu

1.

Hanów

7.25

2.

Nietiahy

7.30

3.

Osiedle Uhnin

7.35

4.

Uhnin Sosnowski

( przystanek PKS )

7.38

5.

Białka

7.45

6.

Uhnin Białkowski

7.50

7.

Dębowa Kłoda

(Przedszkole)

8.00

8.

Sz. P. Dębowa Kłoda

8.05

     

Autokar 1

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gimnazjum + Przedszkole Dębowa Kłoda

1.

Uhnin

( przystanek PKS )

Remiza OSP

7.45

2.

Uhnin Dębowski

( przystanek PKS )

7.48

3.

Dębowa Kłoda

(Przedszkole)

7.55

4.

Sz. P. Dębowa Kłoda

8.00

Powrót

 Autokar 1

Poniedziałek , Środa , Czwartek

Sz. P. Dębowa Kłoda /Przedszkole Dębowa Kłoda, Leitnie, Stępków, Plebania Wola,Makoszka, Ochoża / odjazd - 12.50

Sz. P. Dębowa Kłoda / Przedszkole Dębowa Kłoda, Żmiarki, Bednarzówka, Korona,Chmielów, Marianówka, Wola Przewłocka/ odjazd - 13.40

Sz. P. Kodeniec / Wyhalew, Zadębie, Kol. Krzywowierzba, Krzywowierzba, Pachole, Lubiczyn / odjazd - 15.2

Wtorek, Piątek

 Sz. P. Kodeniec / Wyhalew, Zadębie, Kol. Krzywowierzba, Krzywowierzba, Pachole, Lubiczyn / odjazd - 12.40

Sz. P. Dębowa Kłoda /Przedszkole Dębowa Kłoda, Żmiarki, Bednarzówka, Korona, Chmielów, Marianówka, Wola Przewłocka/ odjazd - 13.40

Gimnazjum /Wola Przewłocka, Żmiarki, Bednarzówka, Korona, Chmielów, Marianówka, Lubiczyn, Sz. P. Kodeniec /  odjazd - 14.45

Sz. P. Kodeniec / Wyhalew, Zadębie, Kol. Krzywowierzba, Krzywowierzba, Pachole, Lubiczyn / odjazd - 15.25

Autokar 2

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek

Sz. P. Dębowa Kłoda / Przedszkole Dębowa Kłoda Uhnin, Uhnin osiedle, Nietiahy, Hanów, Białka /  odjazd - 12.50

Sz. P. Dębowa + Gim /Przedszkole Dębowa Kłoda, Leitnie, Stępków, Plebania Wola, Makoszka, Ochoża /   odjazd - 14.45

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gim   /Przedszkole Dębowa Kłoda, Uhnin, Uhnin osiedle,  Nietiahy, Hanów, Białka / odjazd - 15.40

 

Piątek

 Sz. P. Dębowa Kłoda / Przedszkole Dębowa Kłoda Uhnin, Uhnin osiedle, Nietiahy,  Hanów, Białka /  odjazd - 12.00

Sz. P. Dębowa Kłoda /Przedszkole Dębowa Kłoda, Leitnie, Stępków, Plebania Wola, Makoszka, Ochoża /  Makoszka, Ochoża / odjazd - 14.45

Sz. P. Dębowa Kłoda + Gim   /Przedszkole Dębowa Kłoda, Uhnin, Uhnin osiedle, Nietiahy, Hanów, Białka /  odjazd - 15.40